БК “МОБІ” 2007 – другий

Слідом за найстаршими фінальний тур Юнацької баскетбольної ліги Київської області заграли гравці 2007 р.н.

Регулярний сезон тривав у дивізіоні впродовж восьми місяців.

Перша півфінальна гра звела команди СК «Прогрес» (Крюківщина) та БК «Мобі» (ДЮСШ, Бровари). «Мобі», залишившись перед фінальним туром без двох лідерів, не змогли чинити опір фавориту регулярного чемпіонату та поступилися – 20:91.

Наступна півфінальна гра між 2 та 3 місцем регулярного чемпіонату виявилася доволі цікавою та напруженою. «ДЮСШ-12 5 Т.Е.А.М.» (Київ) дав справжній бій БК «Тейваз» (Боярка), але «Тейваз» таки довів гру до перемоги – 48:33.

Поєдинок за третє місце між БК «Мобі» та «ДЮСШ-12 5 Т.Е.А.М» принесла бронзові нагороди столичній команді.

Перша чверть фіналу залишилася за СК «Прогрес». Оговтавшись, БК «Тейваз» виграв другу чверть та на перерву команди пішли за нічийного рахунку. А от в третій чверті тейвазівці здійснили ривок 15:7, і хоча четверта чверть залишилася за Крюківщиною, але перемога за БК «Тейваз» – 43:39

За результатами регулярного чемпіонату серед команд Київської області:

1 місце – БК “ТЕЙВАЗ” (м. Боярка)

2 місце – БК “МОБІ” (ДЮСШ, м. Бровари)

3 місце – “Переяслав”

Символічна п’ятірка:

Роман Архіпчук – БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)

Микола Верещака – БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)

Євген Петросюк  –  «ДЮСШ-12 5 Т.Е.А.М.» (м. Київ)

Артем Година – СК «ПРОГРЕС» (с. Крюківщина)

Євген Рубанов – БК «МОБІ» (ДЮСШ, м. Бровари)

Топ-5 скорерів сезону:

339 очок – Микола Верещака – БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)

240 очок  – Максим Граб – СК «ПРОГРЕС» (с. Крюківщина)

209 очок – Артем Година – СК «ПРОГРЕС» (с. Крюківщина)

196 очок – Юрій Шевченко – БК «МОБІ» (ДЮСШ, м. Бровари)

165 очок – Євген Петросюк – «ДЮСШ-12 5 Т.Е.А.М.» (м. Київ)

Переможці конкурсів:

«Влучне тріо» – «ДЮСШ-12 5 Т.Е.А.М.» (м. Київ): Михайло Павлин, Єгор Марочко, Євген Петросюк;

Конкурс штрафних – СК «ПРОГРЕС» (с. Крюківщина): Максим Граб, Ігор Козічев;

Конкурс «Перегони тарганів» – БК «МОБІ» (ДЮСШ, м. Бровари): Артем Рудницький.

Всі переможці та призери нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам’ятними подарунками ЮБЛКО.

Слідкувати за новинами баскетболу Київської області або зв’язатися з нами можливо на нашій сторінці https://www.facebook.com/basketKR/