Дві “бронзи” броварських “воїнів” на чемпіонаті України

11 – 12 травня в місті Кременчук, що на Полтавщині, відбувся чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA серед дітей та дорослих. 330 найкращих спортсменів з 20 областей України. В турнірі взяли участь і три представника броварського спортивного клубу хортингу «Воїян», який очолює молодий, але амбітний Олександр Кононов. Це Оганов Давид, Шкнай Кирило та Желізняк Іван. Не пофартило Кирилу, який вже в першому бою на змаганнях потрапив на дуже сильного супротивника і програв. Його товариші по команді, Давид та Іван, в двобоях за третє місце перемогли і стали «бронзовими» призерами чемпіонату України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA! Вітаємо їх та їх наставника Олександра Кононова!