«Соколята» успішно виступили на чемпіонаті України з рукопашного бою

Минулими вихідними в мальовничому куточку Києва, Пущі-Водиці, відбулася знакова подія в спортивному житті Києва та України. Тут пройшов чемпіонат нашої держави з рукопашного бою серед дітей, юнаків та юніорів. Понад 900 учасників з 20 регіонів України приїхали сюди, щоб посперечатися за перемогу. Всі вони прагнули повернутися додому із нагородами. Високе звання представляти свій край вони виборювали на відбіркових змаганнях. Бровари представляли 11 вихованців СК «Сокіл» (президент Олександр Горобінський), які попередньо пройшли обласний відбір. Про дуже високий рівень цих змагань свідчить те, що для того, щоб потрапити до фіналу, багатьом юним спортсменам необхідно було провести по 4-5 боїв по 2 хвилини кожен, виклавшись на повну та показавши всі свої найкращі фізичні та морально-вольові  якості. Як вказує президент СК «Сокіл» Олександр Горобінський, що рівень змагань був дуже високим, що свідчить про динамічний розвиток цього виду спорту в Україні. На жаль цього разу «соколятам» не вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани – три вихованці клубу дійшли до фіналу, але поступилися, ставши «срібними» призерами турніру. Це – Денис Кубай, Владислав Король та Тимофій Соколов. «Бронзовим» призером змагань став Олександр Непийвода. Всі вони вихованці Олександра Горобінського. Так що в доробку юних броварських майстрів чотири нагороди різного гатунку, що є дуже гарним результатом для чемпіонату такого високого рівня! Вітаємо спортсменів та їх наставників і бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти далі!