БК “МОБІ” (Бровари) успішно зіграли на Фестивалі мінібаскетболу

У Залізному Порту на Херсонщині фінішували змагання першої зміни Фестивалю мінібаскетболу.

У них брали участь команди хлопців та дівчат 2009-2010 років народження.

У підсумку переможцями Фестивалю серед команд стали ДЮСШ-7 з Харкова у хлопців та ДЮСШ-12 з Запоріжжя в дівчат.

Призерами в мінібаскетболі серед хлопців стали 1)Черкаси, 2) Одеса, 3) ДЮСШ-7 (Харків). У дівчат: 1) МОБІ (Бровари), 2) Запоріжжя, 3) Івано-Франківськ.

У турнірі 3х3 найкращими в хлопців стали: 1) Черкаські Мавпи, 2) ДЮСШ-7 (Харків), 3) СДЮСШОР імені Литвака (Одеса). У дівчат: 1) Івано-Франківськ, 2) Запоріжжя, 3) Миколаї-1.

Переможці в конкурсі малювання: хлопці – ДЮСШ-7 (Харків), дівчата – МОБІ (Бровари).

Найкращими в конкурсі капітанів стали Архип Лещина з Запоріжжя та Ірина Вавака (МОБІ, Бровари).

У конкурсі Американка перемогли Богдан Нагірняк (СДЮСШОР імені Литвака, Одеса) та Марія Рябошапка (МОБІ, Бровари).

Містером та місс Фестивалю стали наймолодші Андрій Чемерис (Черкаські Мавпи) та Ганна Кузик (Миколаїв).