Післямова до одинадцятого туру

Новачок обласної вищої ліги на ситуативній вершині — позаду навіть незмінний чемпіон.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2019. 11 ТУР. 8 червня, субота

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 2:6 (Скринник, 30, Секу Адама, 49 — Сікорський, 47, Дацюк, 57, Купрій, 63, 82, Діланян, 75, Полуденний, 90+2). Вилучення:Хурулоходжаєв, 75, Окодува, 84 — Єрмоленко, 39.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДЕСНА (Погреби) — 0:2 (А.Якимлюк, 39, Петрусенко, 65).

Іщенко, Трасковський, Давиденко, Бондаренко (Боровик, 70), Павлик (Мельник, 68), Співаков, Шепковський (Кривда, 46), Пивовар, Самотуга (Гриценко, 80), Сирдюк, Коба (Дмитренко, 62) — Гришаков, Магаляс (Човча, 88), Влаєв, Фурсенко (Всев.Руженцев, 89), Данилов, А.Якимлюк, Петрусенко (Р.Якимлюк, 90+3), Степаненко (А.Воробей, 72), Козюберда (Постоловський, 56), Насімі (Антонов, 80), Є.Воробей.

ЛЮБОМИР (Ставище) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 4:6 (Третяк, 19, Рябов, 45, 90, Кутовенко, 90+4 — Здановський, 8, 13, Бабор, 48, 52, 85, Шарило, 83).

Тросюк, Ківало (Широков, 57), Орел (Скала, 69), Заїка, Надобенко, Ставничий, Ткаленко, Шишкін, Рябов, Кравченко (Черпаков, 74), Третяк (Кутовенко, 85) — Сабатюк, Щедраков, Іоша, Малюк, Романенко (Здоренко, 86), Валько, Круковець (Шарило, 73), Здановський, Бабор, Грищенко (Кумачов, 82), Трофименко (Дубовець, 46).

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — АВАНГАРД (Бзів) — 2:5 (Костюшко, 49, Клименко, 68 — Миколайчук, 11, пн, Зелді, 25, Балацький, 47, 77, Коропецький, 66). Вилучення: Прудников (Діназ-2, 82).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:2 (Трушенко, 90, пн — Апанчук, 14, Скляренко, 25).

Кочергін, Хабло (Сахно, 46), Гаврилюк (Кучерявий, 69), Березюк, Полюхович, Сидоренко (Самойленко, 78), Лагойко, Ткаченко (Рагульський, 52), Трушенко, Поліщук, Бойко (Марійко, 75) — Рум’янцев, Ремезовський, Скляренко, Науменко, Яременко (Лящук, 6; Д.Ситник, 60), Костяний (Левенець, 57), Димнич, Живий (Нечай, 68), Маринчук, Самборський (Курята, 71), Апанчук (Чорновол, 78).  

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:0 (Тверезенко, 88).

Константинівський, Лебединець, Бєлов, Нездатний, Гаркуша, Герасименко (Матвієнко, 71), Громей (Падун, 90), Кучерук, Дорогань (Тверезенко, 60), Мазур, Кушка (Стеценко, 90+4) — Полозенко, Колодяжний, Юзефович, Овчинніков, Гончарук, Моршна, Піскун, Давидовський (Скидан, 79), Казмірук, Ланін (Білошицький, 67), Возний (Труський, 70).

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2019. 11 ТУР О І В Н П М
1. АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) 22 10 7 1 2 14-8
2. МЕЛІОРАТОР (Буча) 21 10 7 0 3 15-9
3. ДЕСНА (Погреби) 21 11 6 3 2 18-13
4. АВАНГАРД (Бзів) 20 9 6 2 1 21-5
5. ДЖУНІОРС (Шпитьки) 20 10 6 2 2 19-13
6. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 16 10 5 1 4 16-11
7. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) 15 10 5 0 5 11-10
8. ПАТРІОТ (Баришівський район) 15 11 4 3 4 21-18
9. БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) 14 10 4 2 4 14-16
10. КУДРІВКА (Ірпінь) 10 10 3 1 6 17-22
11. ДІНАЗ-2 (Вишгород) 6 9 2 0 7 10-23
12. ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) 4 10 1 1 8 13-26
13. ЛЮБОМИР (Ставище) 3 9 1 0 8 10-22

Снайпери: Олександр Апанчук (Джуніорс) — 10 м’ячів, Євген Воробей (Десна) — 7, Дмитро Басалкевич (Меліоратор), Владислав Коба (Беркут-Легіон) — по 6, Павло Дацюк (Патріот) — 5.

Штрафники: Андрій Єрмоленко (Патріот), Емануель Окодува (Сокіл), В’ячеслав Прудников (Діназ-2), Степан Рижук (Меліоратор), Сардорбек Хурулоходжаєв (Сокіл).

Наступні матчі. 15 червня, субота: Десна — Меліоратор, Кудрівка — Сокіл, Авангард — Беркут-Легіон, Джуніорс — Любомир, Межигір’я — Діназ-2, ДГ Шевченківське — Асканія-Флора.

Сайт КОФФ

Author: IgarLuch

Добавить комментарий