БВУФК-1 – «срібний» призер чемпіонату України з пляжного гандболу

З 9 по 13 червня в Скадовську на стадіоні пансіонату «Енергія» відбувся Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2002-03р.н. У турнірі юнаків взяло участь 5 команд, у змаганнях дівчат – 7. Серед дівчат зіграли і дві команди із Броварів – БВУФК-1 та БВУФК-2, яких тренує ЗТУ Олександр Гурський. Крім броварчанок за медалі боролися дві команди Херсонської області, господарки із Скадовська, Кривій Ріг та Київ. На жаль в перебіг подій на турнірі втрутилася негода. В день відкриття турніру, 9 червня, панував сильний шторм, тому організатори були вимушені  цього дня відмінити змагання, а наступного провести зустрічі двох ігрових днів. У дівчат змагання проходили за коловою системою, коли суперниці по черзі грали одна з одною. БВУФК-1 виграли всі матчі і вийшли достроково до півфіналу, де жереб звів їх із БВУФК-2, які в ¼ фіналу переграли команду Скадовська – 2:0. Перша команда була сильнішою за своїх землячок – 2:0 і потрапила до фіналу, де на них чекала ХВУФК-1 (Херсон), а БВУФК-2 боролася за «бронзу», але безуспішно поступившись ХВУФК-2 (Херсон). У головному матчі суперниці обмінялися перемогами в періодах – 1:1 і організаторам довелося призначати третій, своєрідна серія пенальті – за схемою «гравець проти воротаря» (гандболіст виходить на поле, віддає м’яч своєму голкіперові, біжить до воріт суперника і, отримавши пас, кидає по воротам). Якщо і тут нічия,  тоді грають четвертий період – до золотого гола. Але на превеликий жаль, більш влучними стали дівчата із Херсона – 8:4 і другий рік поспіль стають чемпіонками, а БВУФК-1 вдруге «срібний» призер, хоч на груповому етапі броварчанки виграли у майбутніх переможниць – 2:0. Вітаємо наших землячок із «сріблом»!