“Асканія-Флора” і “Авангард” йдуть вперед

«Авангард» знову виграв, але й «Асканія-Флора» свого шансу не змарнувала.

Чинний чемпіон обіграв новачка вищої ліги з Броварів, навіть граючи більшу частину другого тайму в чисельній меншості. А «Межигір’я», навпаки, саме по перерві — уже наприкінці матчу — дотисло резервістів «Діназа», котрі змарнували пенальті і знову зібрали різнокольоровий букет штрафних карток за недисципліновану поведінку. Під самісіньку завісу зустрічі врятував очко й «Любомир», а голом відзначився легендарний бомбардир Третяк. Інша легенда Київщини футбольної — Петрук — посприяв голу «Меліоратора» в Погребах, хоча й залетів м’яч до сітки вже від оборонця «Десни».

Два різні тайми зіграли команди, що розташувалися на різних полюсах ситуативної таблиці, на чудовому газоні в Денихівці. До перерви лідер обласного чемпіонату мав ігрову перевагу і забивав м’ячі з очевидною легкістю. Дублями відзначилися Герасименко та Ворона, причому останній, діючи в основному на своїй половині поля, був особливим у рідкісному вмінні підігрувати партнерам. Але другий тайм залишився за господарями, котрі скористалися лише з частини помилок «Асканії-Флори» — можливо, лише тому, що для більшого завзятій команді ДГ «Шевченківське» просто забракло часу.

«Сокіл» почав агресивно в Ірпені, але задовольнився пострілом у стійку — і тільки. «Кудрівка» швидко перебрала ініціативу на себе, ближче до середини першого тайму повела лік забитих м’ячів, а по перерві вже просто знущалася над іменитими гостями, котрі ще зовсім недавно вважалися ледь не головними кандидатами в медалісти. Другий матч поспіль ірпінці вдаються до «трюку з капелюхом», але тепер уже три голи провів Грищенко. А Толебаєв, навпаки, другий матч підряд не знає, що робити з м’ячами — їх до сітки «Сокола» залетіло впродовж двох ігрових днів аж одинадцять. Тож навіть нейтралізований пенальті — схибив Шарило — великої втіхи легіонеру з Казахстану не приніс. Різні за досвідом команди Приірпіння зустрілися в обласній вищій лізі на різних полюсах ігрової та психологічної готовності, що й позначилося на результаті, до того ж — цілком закономірному.

На жаль, особлива червнева спека затруднювала гру вищоліговим колективам, але всім — однаковою мірою…

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2019. 12 ТУР. 15 червня, субота

ДЕСНА (Погреби) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:1 (Постоловський, 60 — Фурсенко, 48, у свої ворота).

КУДРІВКА (Ірпінь) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 5:0 (Грищенко, 21, 56, 89, Іоша, 60, Круковець, 69). Нереалізований пенальті: Шарило (Кудрівка, 44). Вилучення: Кузьменко, 86 — Ніколаєць, 79.

АВАНГАРД (Бзів) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 3:1 (Сомов, 4, Кондратюк, 50, Панфілов, 53 — Коба, 10). Вилучення: Миколайчук (Авангард, 57).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:1 (Третяк, 90+3 — Апанчук, 41).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 2:1 (Труський, 75, Піскун, 86 — Зубленко, 9). Нереалізований пенальті: Зубленко (Діназ-2, 23). Вилучення: Дорошенко (Діназ-2, після фінального свистка).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 2:3 (Рагульський, 83, Бєлов, 90, у свої ворота — Кушка, 15, пн, Лебединець, 35, Герасименко, 40). Вилучення: Пивовар (ДГ Шевченківське, 69).

13. ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) 4 11 1 1 9 15-29

Снайпери: Олександр Апанчук (Джуніорс) — 11 м’ячів, Євген Воробей (Десна), Владислав Коба (Беркут-Легіон) — по 7, Дмитро Басалкевич (Меліоратор) — 6, Артем Грищенко (Кудрівка), Павло Дацюк (Патріот), Ярослав Піскун (Межигір’я) — по 5.

Штрафники: Євген Воробей (Десна), Ярослав Гаврилюк (ДГ Шевченківське), Каха Джикія (Меліоратор), Андрій Дорошенко (Діназ-2), Андрій Єрмоленко (Патріот), Максим Кузьменко (Кудрівка), Олег Миколайчук (Авангард), Дмитро Ніколаєць (Сокіл), Богдан Пивовар (ДГ Шевченківське), В’ячеслав Прудников (Діназ-2), Олексій Ремезовський (Джуніорс), Богдан Трушенко (ДГ Шевченківське), Вадим Шамрай (Діназ-2).

Наступні матчі. 22 червня, субота: Патріот — Кудрівка, Меліоратор — Авангард, Сокіл — Джуніорс, Межигір’я — Беркут-Легіон, Любомир — Асканія-Флора, Діназ-2 — ДГ Шевченківське.