Ярослава Магучіх та Іван Банзерук – найкращі легкоатлети травня в Україні

Ярославу Магучіх та Івана Банзерука визнали найкращими легкоатлетами травня в Україні.

Ярослава Магучіх перемога на етапі «Діамантової ліги» в Досі з олімпійським нормативом зі стрибків у висоту і другим результатом сезону у світі (1,96 м) та стала наймолодшою переможницею в історії змагань.

У чоловіків до трійки претендентів чи не вперше потрапив представник позастадіонних видів – Сергій Расчупкін. Саме між бронзовим призером чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з гірського бігу та скороходом Іваном Банзеруком і розгорнулася основна боротьба за перемогу у номінації. Цього разу найкращим визнали Банзерука.

Нагадаємо, що Іван Банзерук переміг у командних змаганнях і посів шосте місце в індивідуальних на Кубку Європи зі спортивної ходьби на 50 км, а також виконав олімпійський норматив на цій дистанції (3:48.40 год).