Результати броварських борців на чемпіонаті світу серед юніорів

12-18 серпня в естонському Талліні пройдуть змагання Чемпіонату світу з боротьби серед юніорів. Бровари на світовій першості представляли 2 спортсмени. У вільній боротьбі – Василь Сова (92 кг) та Аліна Акобія (57 кг).

Василь у ваговій категорії до 92 кілограми ще на попередній стадії зустрічався із представником Німеччини Ertugrul AGCA. Поєдинок переможця не виявив – 4:4, а за додатковими показниками далі пішов борець і з Німеччини, який став в підсумку «бронзовим» призером чемпіонату Світу.

Аліна Акобія впевнено вийшла до фіналу чемпіонату світу серед молоді і на шляху до фіналу продемонструвала неймовірну боротьбу. У кваліфікації Аліну «всуху» розгромила суперницю з Китаю, потім здолала потужну американку, та блискуче виграла півфінальну сутичку з рахунком 12:0. Проте у фіналі Аліна поступилася дуже потужній японці Akie HANAI. Вітаємо Аліну та її тренера, ЗТУ Олександра Кутакова із черговою вершиною та бажаємо не зупинятися на досягнутому!