Броварчани-чемпіони ЧС 2019

З 9 по 15 вересня у Лондоні проходив Чемпіонат світу 2019 з параплавання серед плавців-параолімпійців. Національна збірна України стала першою за загальною кількістю медалей та отримала 55 нагород, 17 з яких золоті.

Fedyna1

Yaremenko 1

Радісно повідомити, що серед нагороджених є також наші земляки: двоє броварчан Олексій Федина та Ілля Яременко стали чемпіонами світу, отримавши золоті медалі. Олексій виборов медаль з рекордом змагань на 100-метрівці брасом, а Ілля отримав нагороду за перемогу на 50м вільним стилем. Потрібно зазначити, що Ілля вже є бронзовим призером Параолімпіади 2016, а золото цьогорічного чемпіонату стало першим у його особистому заліку. Обидва наші спортсмени виступали у класі S12 – спортсмени з порушенням зору.

Table

Сьогодні броварчани повертаються додому разом зі збірною, тож зустрічайте їх з перемогою у аеропорту Бориспіль о 17.45, термінал D.