Мінімальна поразка молодіжної збірної України

Гра розпочалася з обопільних атак команд. Ближче до середини першого періоду Артем Целогородцев відкрив рахунок

На другій хвилині другого періоду капітану команди Сергію Логачу вдалося вразити ворота Зубрів – 2:0. Несподівано для усіх, білоруська команда активізувалася і буквально за хвилину тричі результативно атакувала ворота Максима Дуве.

У фінальному періоді хокеїстам рахунок на табло змінити не вдалося.

Хоча остання гра ніяк не впливала на остаточні результати турніру, молодіжна збірна змогла порадувати вболівальників гідною грою.

Україна – Мінські Зубри – 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)

Шайби: 1:0 – Целогороцев (Кругляков, Тимченко), 05:52. 2:0 – Логач (Абаджан, Чіканцев), 21:28. 2:1 – Притула (Дробиш), 22:09. 2:2 – Карпович (Жур, Борозна), 22:34. 2:3 – Клещик (Кузьмич), 22:5.

Склад команди України: Дуве (Сушак). Будько, Кругляков, Логач, Ратушний, Васильєв, Матусевич, Грицюк, Гребеник. Тимченко, Брага, Дурдиєв, Чіканцев, Абаджан, Целогородцев, Панов, Садовіков, Зик, Панченко, Ланін, Середницький, Сільченко.