Марина Бех-Романчук і Михайло Кохан – найкращі легкоатлети жовтня в Україні

Марину Бех-Романчук і Михайла Кохана визнано найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом жовтня в Україні.

Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль зі стрибків у довжину на чемпіонаті світу у Досі (6,92 м).

При визначенні найкращого легкоатлета жовтня основна боротьба розгорнулася між Михайлом Коханом і Андрієм Ткачуком. Ткачук побив майже 30-річний рекорд України, ставши десятим на чемпіонаті світу з 24-годинного бігу. Михайло Кохан, будучи юніором, посів п’яте місце з метання молота на дорослому чемпіонаті світу (77,39 м). З мінімальним відривом переможцем у номінації став Кохан.

Легка атлетика України щомісяця визначає найкращих легкоатлета і легкоатлетку. Участь у голосуванні беруть три категорії: уболівальники, експерти (Рада ФЛАУ) та представники ЗМІ. Голоси у кожній з них враховуються як третина від усіх голосів.