Український плавець обставив російського рекордсмена і взяв медаль на турнірі в Китаї

Один з найкращих українських плавців Андрій Говоров продовжує готуватися до літніх Олімпійських ігор, які цього року відбудуться в японському Токіо. Наш 27-річний успішний спортсмен спеціалізується на коротких дистанціях 50 метрів батерфляєм і вільним стилем. Вчора Говоров взяв участь в престижному турнірі чемпіонської серії Міжнародної федерації водних видів спорту (FINA Champions Series) в Китаї і завоював срібну медаль.

У Шеньчжені пройшов перший етап змагань. Дистанцію 50 м батерфляєм Говоров подолав за 23,30 секунди, всього 0,02 секунди (!) поступившись переможцю – бразильцеві Ніколасу Сантосу. Зате українець випередив володаря найкращого результату сезону – росіянина Олега Костіна, який цього разу показав результат 23,42 сек. Раніше Костін встановив найвище досягнення-орієнтир для конкурентів – 22,84 сек.

Говоров – уродженець Севастополя, відомий своєю проукраїнською позицією. В юності переїхав до Дніпропетровська. Багаторазовий призер чемпіонатів Європи, триразовий призер чемпіонатів світу.