На чемпіонаті Київщини з боксу змагалися спортсмени 2006/07 років народження

30 січня – 1 лютого, в боксерському залі Броварського вищого училища фізичної культури проходив Чемпіонату Київської області з боксу серед юнаків 2006/07 р.н. Цей чемпіонат був відбірковим до зонального Чемпіонату України, який відбудеться у кінці лютого місяця у місті Вінниця. Приймати участь у зональному Чемпіонаті, матимуть право боксери, які зайняли перше та друге місце у своїх вагових категоріях. 112 учасників із різних регіонів Київщини боролися за перемогу у своїх вагових категоріях. Головний суддя змагань – Ігор Цвітненко. Секретар – Дмитро Ведмеденко. Протягом трьох днів на ринзі залу боксу БВУФК точилися запеклі бої, переможці яких діставали право боротися за нагороди турніру. В суботу, 1 лютого, пройшли вирішальні двобої – фінали (19 боїв) в результаті яких чемпіонами стали:

48 (б) – Андрій Вареник (Обухів)

50 (а) – Владислав Лісовий (Броварський район)

50 (б) – Ілля Селезньов (Буча)

52 – Єфрем Кудрін (Славутич)

54 – Роман Акобян (Києво-Святошинський район)

57 (а) – Назар Скорич (Васильківський район)

57 (б) – Олег Троценко (Славутич)

60 – Дмитро Вареник (Обухів)

63 – Даніїл Рибченко (Славутич)

66 – Максим Михайловський (Києво-Святошинський район)

75 – Родіон Сирбу (Славутич)

90кг – Роман Радченко (Броварський район)

Результати виступів вихованців відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури  і спорту Броварської міської ради:

Підопічні Вадима Лавренця завоювали дві медалі: Владислав Кононенко (57кг, група Б) став бронзовим призером, а Архип Гончаренко (66кг) програв у фіналі і став другим. Вихованець тренера Юрія Бойка Ілля Ковальчук у категорії 48кг став «бронзовим» призером.

Нагороди переможцям і фіналістам вручали уславлені боксери: екс-чемпіон світу з профі-боксу Віктор Постол та МСУМК, перший віце-президент КОФБ Володимир Матвійчук