Сергій Панфілов, чемпіон і рекордсмен

34-річний вихованець баришівського футболу заслужив право на свою яскраву сторінку в історії Київщини аматорської.

Сергій Панфілов представляв у вищій обласній лізі сім аматорських колективів — муніципальні команди рідного селища, Путрівки, Бучі та Броварів, а також «Колос» із Ковалівки та популярні клуби з Баришівського краю — «Авангард» і «Патріот».

Він п’ять разів сходив на турнірну вершину в обласному чемпіонаті, причому з трьома різними колективами — путрівським, ковалівським і бзівським. Актив Сергія становить ще й бронзовий подіум, здобутий в складі «Патріота».

Панфілов аж двічі — з «Авангардом» і ФК «Буча» — ставав володарем аматорського Кубка України.

Двічі — в складі «Грані» з Бузової та ФК «Путрівка» — Сергій завоював титул національного віце-чемпіона серед аматорів, по три рази здобував Кубок і Суперкубок області.

За підсумками 2018 року Сергія Панфілова визнали найкращим футболістом Київщини. Його вищоліговий стаж увібрав у себе тринадцять турнірних сезонів і 126 забитих м’ячів. Останній показник є рекордним для Київщини футбольної. Саме легендарний баришівський гравець став засновником іменного символічного клубу «Сотник».