Насичені вихідні команд ДЮФК «Каскад»

За останній час команди ДЮФК «Каскад» взяли участь в цілому ряду Міжнародних і Всеукраїнських турнірів та змагань, звідки вони поверталися з нагородами і неоціненним досвідом, отриманим там.

Юнацька команда «Каскад» у якій грають 15-16 річні гравці, приймала участь у Зимовому Кубку ДЮФЛУ. Броварська команда грала в четвертій групі, матчі в якій проходили з 31 січня по 1 лютого в місті Чернігів на новому стадіоні СДЮШОР «Юність», футбольної школи, яка підготувала знаменитих на весь світ гравців Олега Кузнецова та Андрія Ярмоленка. В групі грали чотири команди «Юність» (Чернгів), «Каскад» (Бровари), «Десна» (Чернігів) та ДЮСШ (Прилуки). Наша команда в результаті запеклої боротьби зайняла друге місце, а в наступний раунд Кубка вийшли господарі – команда «Юність».

– Загалом поїздка до Ченігова була дуже корисною, розповів. – тренер Олег Трухан, – наші каскадери зіграли три матчі, провели два тренування, а для згуртування колективу провели два вечори з піснями під гітару. А вже на цих вихідних на команду чекає дводенний представницький турнір у Борисполі!

ДЮФК «Каскад» 2009 року народження (тренер Олександр Кириченко) взяв участь в міжнародному турнірі з футболу «Планета футболу – 2020» в місті  Гомель (Білорусь).

 ДЮФК «Каскад» на турнірі був представлений двома командами. Всі матчі проходили в новому сучасному манежі. Броварські футболісти продемонстрували гарну підготовку і видовищний красивий футбол.

 До вашої уваги результати матчів:

 Групові матчі:

«Каскад» 1: 0 ФК «Гомель» (Білорусь)

 «Каскад» 3: 0 ФК «Вітебськ» (Білорусь)

 «Каскад» 2: 0 ФК «Варяг» (Росія)

 «Каскад» 2: 0 ДЮСШ ДСК (Білорусь)

Півфінал:

 «Каскад» 5: 0 FC «U.C.S.A.» (Україна)

Фінал

«Каскад» 2: 3 ФК «Славія» (Мозир, Білорусь)

 Як підсумок заслужене 2 місце!

 Так само були відзначені 4 кращі гравці турніру!  Один з них був визнаний футболіст ДЮФК «Каскад» Святослав Бартащук з чим його і вітаємо!

 Друга команда зайняла 9 місце!  У матчі за 9 – 10 місця вона обійшла по серії післяматчевих пенальті ФК «Варяг» (Брянськ).  Всі футболісти ДЮФК «Каскад»-2 отримали багато ігрової практики з хорошими сильними суперниками і були нагороджені пам’ятними медалями.

У місті Славутич з 31січня по 2 лютого пройшов Всеукраїнський турнір з міні- футболу «Кубок Славутича» серед дітей 2010 р.н. у якому прийняли участь 16 команд з міст Славутича, Києва, Чернігова, Броварів, Городні та Сновська. Броварський ДЮФК «Каскад» був представлений двома командами під керівництвом тренера Сміхотура Антона. Команди грали у чотирьох групах по 4 команди. Переможці груп виходили до півфіналу. Приємно дві команди «каскадерів» у своїх групах зайняли перші міста, але за жеребом півфінал вимушені були зіграти між собою, за результатами якого до фіналу вийшов ДЮФК «Каскад»-1 який зіграв з СДЮШОР «Юність» Чернігів та поступився з рахунком 0:1, отримавши срібні нагороди!

Каскад-1

  1. Каскад-1 3:1 ДЮСШ (Городня)
  2. Каскад-1 2:0 ФК «Чернігів»
  3. Каскад-1 6:0 ФК «Оболонь» (Київ)

Каскад-2

  1. «Каскад»-2 3:1 ФК «Десна» (Київ)
  2. «Каскад»-2 1:1 ФК «Десна-2» (Чернігів)
  3. «Каскад»-2 4:0 ФК «Юність-2» (Чернігів)

Півфінал

«Каскад»-1  3:0  «Каскад»-2

Матч за 3/4 місця

«Каскад»-2   1:2   ФК «Десна» (Чернігів)

Фінал

«Каскад»-1   0:1   ФК «Юність» (Чернігів)

Кращий воротар турніру:

«Каскад»-1 – Волошин Арсеній

Кращий захисник турніру:

«Каскад»-1 – Ладан Савелій

Кращий гравець команди:

«Каскад»-1 – Заморський Артем

«Каскад»-2 – Христенко Денис

Подiлитись::


Author: IgarLuch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *