«Бойова» нічия в матчі «Асканії-Флори» і «Металурга»

МАТЧ ІХ ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ БРОВАРІВ З ФУТЗАЛУ У ВИЩІЙ ЛІЗІ СЕЗОНУ 2019/20 РОКІВ

ФК «АСКАНІЯ-ФЛОРА» – ФК «МЕТАЛУРГ»

СУДДЯ: ТЕНДЕРА В.

Рахунок 2:2 (1:1)

Голи забивали: Кушка (10хв), Герасименко (38(хв) («Асканія-Флора»), Музиченко (1хв), Виноградов (23хв) («Металург»)

Склади команд:

«Асканія-Флора»: Константинівський, Вітер, Ворона, Герасименко, Жмакін, Кушка, Кучерук, Нездатний, Стеценко

«Металург»: Виноградов, Дідусь, Гороль, Замулін, Скуйбіда, Музиченко, Бец, Курило

В ІХ турі один із лідерів, «Асканія-Флора», зустрічалася  з четвертою командою, «Металург». На цей матч суперники вийшли без цілого ряду провідних гравців. Зокрема в складі «Асканії-Флори» з ряду суб’єктивних та об’єктивних причин були відсутні: Дмитро Ширай, Ярослав Прокіпчук, Олександр Лебединця, Дениса Васильєва тощо. Пролунав сигнал арбітра про початок матчу і вже на першій хвилині гравець «Металурга» Музиченко відкриває рахунок в зустрічі – 1:0. Він добиває м’яч у ворота після удару Дідуся. Це стало не дуже приємною несподіванкою для «Асканії-Флори». Гравцям знадобився деякий час, щоб прийти в себе і розпочати атаки на ворота суперника, але «металурги» міцно видобували оборону, яку було дуже важко зламати. Всі атаки лідера або «гасилися» гравцями оборони суперника, або були неточними у завершальні стадії атак. Це вдалося тільки на десятій хвилині капітану калинівців Сергію Кушці, 1:1. Атака розпочав наставник команди Андрій Герасименко, який пройшовши лівим флангом дав точний фланг на свого товариша. Кушка не схибив, влучно пробивши у правий від воротаря кут воріт. Більше забитих м’ячів в 1 таймі не було. Друга двадцятихвилинки продовжилася на зустрічних курсах, атака однієї команди змінювалася атакувальними діями іншої, при цьому м’яч мало затримувався в центрі поля. На 23-ій хвилині «металургівець» Виноградов знову виводить «Металург» вперед – 2:1. М’яч після його удару з правого флангу чіпляє ногу Кучерука і дещо змінює свою траєкторію. Олександр Константинівський звісно цього не очікував і міг тільки спостерігати за польотом «шкіряного». В подальшому було створено безліч 100% моментів для того, щоб забити гол гравцями обох команд, але вони не увінчалися успіхами. Всі намагання «Асканії-Флори» врятувати гру були марними до 38-ої хвилини, коли ініціативу взяв на себе граючий тренер команди Андрій Герасименко, який робить рахунок нічийним, 2:2, після пасу від Едуарда Ворони. В підсумку – «бойова» нічия. Лідер втратив два очки і тепер «Асканія-Флора» (22 очки) відстає від «Атлетика» (24), який свою зустріч виграв, на два пункти. У «Металурга» – 13.