Відбулася чергова Звітно-виборча конференція Української федерації ушу

Наприкінці минулого, 2021 року, сталася знакова подія в життєдіяльності Української федерації ушу – чергова Звітно-виборча конференція, яка проходить кожних чотири роки. Цього разу в зв’язку із світовою пандемією COVID-19 вона відбулася в онлайн-режимі на платформі ZOOM, хоч майже всі делегати виявляли бажання прибути на конференцію особисто. В ній взяли участь майже всі делегати (тільки один з віце-президентів не зміг із поважних причин). Були представлені 19 регіонів, які активно приймають участь у заходах під егідою Української федерації ушу.
Відбулися звіти Президента федерації, віце-президентів та голів комітетів. На конференції були присутні поважні гості – Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, який на початку заходу привітав учасників та державний тренер штатних команд з неолімпійських видів спорту Міністерства молоді і спорту України Ярослав Мудрий.
Було оперативно затверджено порядок денний і розпочалась напружена робота.

В результаті Президентом Української федерації ушу було обрано Олега Чуканова (Бровари).


Почесним Президентом обраний Леонід Ашкеназі (Київ) та почесним першим Віце-президентом Євген Баженков (Київ), голова ЦС ФСТ «Спартак», кандидат наук з фізичного виховання та спорту.
Першим Віце-президентом федерації обраний: Андрій Коваль (Бровари), головний тренер національної збірної команди України.
Почесними Віце-президентами обрані: Сергій Замідра (Київщина) та Юрій Тарасюк (Київщина).
Віце-президентами федерації обрані: Андрій Кудін (Київ), Оксана Буцан (Київ) і Самвел Халатян (Київ).

Голови комітетів:

В.о технічного комітету – Олег Чуканов (Бровари)
Медичного комітету – Лариса Квітко (Київ)
Традиційного ушу – Олександр Переберін (Дніпро)

До Президії обрались і увійшли всі 19 голів обласних осередків та відокремлених підрозділів.
Вперше було обрано Генерального секретаря Артема Тетерю (Павлоград) та Виконком федерації, що буде опікуватися поточними важливими питаннями управління та розвитку ушу: Ірина Арістова (Харків), Леонід Борисов (Одеса), Олександр Бережний (Херсон), Андрій Коваль і Олег Чуканов (Бровари).
Також обрані Головний тренер збірної команди Андрій Коваль (Бровари), Старший тренер Сергій Кривулько (Вінниця) дорослі, Старший тренер Вадим Зашейко (Ладижин) молодь, Старший тренер Андрій Шамардін (Кам’янське) вінчунь.
Головою ревізійної комісії обрана Юлія Висовень (Бровари)
В іншому – було розглянуто внесення змін та виправлення граматичних помилок в статуті федерації.
Окремим питанням стояло підготовка українських майстрів ушу до виступів на XI Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту у Бірмінгемі (США, штата Алабама) які повинні пройти в липні 2022 року. На даний час поки що єдину путівку має броварчанка Людмила Темна. До 28 січня вирішується питання з ліцензіями ще двох українців, броварчанина Романа Реви та Ганни Терещенко із Маріуполя, які теж мають реальну можливість приєднатися до Людмили Темної.
Затверджено календар змагань на поточний, 2022 рік. На початку весни планується Чемпіонат України з ушу в Броварах. Можливо що тут пройде і Кубок України. А на весні повинні відбутися збори Президії Української федераціїй ушу.
Ось так, плідно і по-діловому, відбулася чергова Звітно-виборча конференції Української федерації ушу – а попереду багато справ на благо України та українського спорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *