Олександру Усику – 35: маловідомі факти з життя українського чемпіона

17 січня свій день народження український святкував чемпіон світу з профі-боксу у важкій вазі – Олександр Усик. Йому виповнюється 35 років.

У нашому матеріалі нижче читайте про найбільш маловідомі факти з життя боксера.

Усик був на волосок від смерті

Майбутній український чемпіон народився в Криму в 1987 році, потім у сім’ї були фінансові проблеми і вони змушені були переїхати в Чернігівську область, в Риботин. Там Саша захворів на туберкульоз. Йому було 5 років. Лікарі давали йому дуже мало шансів на життя.

До речі, в дитинстві Усик був дуже кволою дитиною.

Олександру Усику - 35: маловідомі факти з життя українського чемпіона

Усик з мамою в дитинстві (фото: instagram.com/usykaa)

Усик відмінно вчився в школі

У школі Саша вчився добре. І хоча мама дуже хотіла, щоб син вивчав англійську мову Олександр вибрав бокс, а батько його в цьому дуже підтримав.

Олександру Усику - 35: маловідомі факти з життя українського чемпіона

У 2006 Усик отримав першу бронзу (фото: instagram.com/usykaa)

Втрата батька

Усик дуже важко переживав втрату батька, який його в усьому підтримував. Олександр вже тоді прийшов до релігії й після смерті батька знову сповідався.

“Я не міг зупинити сльози. Просто весь витікав”, – говорив про смерть тата Усик.

Через роки боксер зізнався, що батько снився йому ще дуже довго перед кожним поєдинком.

На нього скаржилися сусіди

Через роки Саша розповів, що в дитинстві був хуліганом і крав у бабусь насіння. Також його називали “маленьким бандитом”.

“У дитинстві я був маленьким і зухвалим паразитом, який бігав по підворіттях, кидався банками і знущався з таких ж хуліганів, яким був сам. Я крав у бабусь насіння. На мене скаржилися всі сусіди”, – сказав Усик.

У дитинстві боксер не вірив у Бога і сміявся над ним

“Якось раз у дворі ми з хлопчаками розпалили багаття і стрибали через нього. Один хлопчик перед тим як стрибати, завжди хрестився. Я сміявся над ним. “Ну, де твій бог, покажи – но мені його!” – вимагав я. “Не віриш, значить? – подивився на мене той хлопчисько. – Тоді підніми голову вгору, скажи, що не віриш в бога і стрибни через багаття”. Я влаштував з цього цілий спектакль. А потім розбігся і… впав у багаття”, – згадував в одному з інтерв’ю Олександр.

Дружина Усика

Майбутню дружину Катерину боксер побачив ще в школі. Вони навчалися в паралельних класах. А ось одружилися Саша і Катя 25 вересня 2009 року. Вони виховують трьох дітей. Олександру Усику - 35: маловідомі факти з життя українського чемпіона

З дружиною Катею Усик у шлюбі з 2009 року (фото: instagram.com/usykaa)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *