ФК “Побратим” поступився вишгородському “Барсу”

Сьогодні, в суботу 20 квітня, в Броварах, на стадіоні БВУФК, відбувся матч ІІІ туру V сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019. Броварський ФК «Побратим» приймав вдома ФК «Барс» (Національна гвардія України, місто Вишгород). До цього туру в активі броварських «побратимів» було лише одне очко після двох зіграних матчів. Тому броварські футболісти мріяли покращити турнірне становище. Не обійшлося й без накладок і непорозумінь – затримка суддівського корпусу із-за чого довелося шукати запасні варіанти. На допомогу прийшов відомий броварський рефері Ігор Возьянов, який дуже добре і без помилок «відпрацював» гру. Все вирішилося в перші п’ятнадцять хвилин першого тайму. Гості протягом цього ігрового часу володіли ініціативою і тричі змусили воротаря «Побратиму» виймати м’яч із сітки власних воріт. Плюс до цього отримали право на пробиття 11-метрового, але на щастя для господарів, скористатися ним не змогли. В подальшому гра вирівнялася. Можливості для взяття воріт мали гравці обох команд-учасниць, але рахунок гри змін так і не зазнав і сигнал про закінчення зустрічі так і зафіксував – 0:3 на користь ФК «Барс». Нічого – турнір тільки “набирає оберти”, є ще час зробити належні висновики і покращити гру. Радує, що підтримати своїх друзів прийшли їх «товариші по зброї», які вболівали за них, підіймаючи «бойовий дух»!