![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_324319-32-12-640x360.jpg)
2 квітня, в неділю, в Броварах місцева команда виграла Чемпіонат області з футзалу.
Фінальний етап цьогорічного сезону зібрав чотирьох учасників. Найуспішніше провів останні матчі броварський «Авалон». Саме він виявився найсильнішим, обігравши всіх опонентів, зокрема «Скидку» з Ірпеня в поєдинку, що мав назвати нового чемпіона. Віце-чемпіоном області стала команда з Ірпеня, а бронзовим призером — тріумфатор двох попередніх сезонів із Мирівки.
Нагороди переможцям і призерам офіційного дійства вручили Виконавчий директор Київського об’єднання асоціацій футболу Євгеній Євсеєв і голова профільного комітету КОАФ Микола Логвин.
Джерело – https://koaf.com.ua/
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-14-2.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-14.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-16.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-19.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-22.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-23.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-26.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-28.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-30.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-33.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-35.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-32-37.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-33-36.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-33-38.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-33-44.jpg)
![](https://koaf.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_19-33-41.jpg)