Успіхи броварських «будоканівців» на Всеукраїнському турнірі в Кропивницькому

27 травня в місті Кропивницький відбувся Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок по Карате Кіокушинкайкан IKO Matsushima «FLYING FALCON» в розділі «куміте» (двобій) серед учасників віком від 5 до 17 років.

В змаганнях взяло участь близько  300 спортсменів з різних регіонів нашої держави, України. Броварську громаду представляли кращі вихованці Броварського спортивного клубу «Будокан» (президент Андрій Гаврилюк).

В напруженій боротьбі, вихованці володаря чорного поясу ІV дан Андрія Гаврилюка, продемонстрували “високи” клас і завоювали нагороди найвищого гатнку.

🥉Крохмаль Лілія

В загальнокомандному заліку, команда СК «Будокан» посіла 2 командне місце, поступившись команді KWF Ukraine.

Також хотілося відзначити Всіх спортсменів броварської команди, які хоч і не змогли стати переможцями й призерами змагань, але показали справжній дух кіокушин карате, незламний характер та волю до перемоги!

Вітаємо броварських «будоканівців», їх тренера та бажаємо в майбутньому тільки перемог! Все буде Україна!