ХІТ вдруге в історії здобув Суперкубок України з футзалу, впевнено обігравши Кардинал (відео)

У битві за футзальний Суперкубок України київський ХІТ взяв гору над рівненським Кардиналом.

Суперкубок України з футзалу

ХІТ (Київ) – Кардинал (Рівне) – 2:0

Гол: Чернявський, 21, Абакшин, 40

Нагадаємо, ХІТ у минулому сезоні тріумфував в Екстралізі, здолавши в золотій серії Ураган. А Кардинал став володарем Кубка України, у серії пенальті “перестрілявши” якраз киян.

Початок поєдинку за Суперкубок, який приймала багатостраждальна Буча, двічі відтерміновували через повітряну тривогу. Ще раз матч довелося перервати через сирену наприкінці стартового тайму. До перерви жодна із команд так і не змогла відкрити рахунок. Однак вже на перших секундах другого тайму столичний колектив вирвався вперед – відзначився Ігор Чернявський.

А за кілька миттєвостей до фінальної сирени масну крапку поставив Даниїл Абакшин – 2:0. ХІТ вдруге в історії здобув Суперкубок України. Вперше киянам вдалося завоювати трофей у 2017-му.