Бойкот через участь білорусі. Збірна України відмовилася грати у Євролізі

Збірна України з пляжного футболу відмовилася виступати у Євролізі 2023 серед чоловіків. Причиною є участь збірної білорусі, яка представлена на турнірі під державним прапором.

Асоціація пляжного футболу України повідомила: «Міжнародна організація пляжного футболу (BSWW) оприлюднила склад груп фінальної частини Євроліги 2023, яка пройде в Італії з 19 по 24 вересня.

На жаль, цьогорічний чемпіонат Європи з бічсоккеру пройде без участі чоловічої збірної України. Асоціація пляжного футболу України останніми місяцями намагалася зробити все, щоб українська національна команда змогла представити нашу країну на цьому турнірі.

Але є Наказ Міністерства молоді та спорту України #4435 від 26 липня 2023 року, який забороняє брати участь у міжнародних змаганнях, де також беруть участь спортсмени чи команди, які представляють російську федерацію та республіку білорусь.

Через те, що у фінальній частині Євроліги з пляжного футболу 2023 прийме участь команда білорусі, ми повинні виконувати вимоги наказу Мінспорту та пропустити ці змагання. Дякуємо всім вболівальникам за розуміння».

Євроліга 2023 пройде із 9 до 14 вересня в італійському Алгеро. 15 збірних розділені на 4 групи (одна з них – з трьох команд)

  • Група А: Італія, білорусь, Молдова, Греція
  • Група В: Швейцарія, Азербайджан, Туреччина, Румунія
  • Група С: Португалія, Франція, Естонія, Данія
  • Група D: Іспанія, Польща, Німеччина

Жіноча збірна України братиме участь в жіночій Євролізі 2023 з пляжного футболу. 9 збірних поділені на 3 групи. Суперницями синьо-жовтих у групі стануть Португалія та Нідерланди.

Україна та білорусь також одночасно кваліфікувалися на чемпіонат світу з пляжного футболу, який відбудеться в лютому 2024 року в Дубаї (ОАЕ). Поки що невідомо, чи зіграє збірна України на світовому чемпіонаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *