Відразу на перше місце. Збірна України з футзалу знищила Бельгію

В нашій групі відбору на ЧС-2024 з футзалу, крім Бельгії, є ще збірні Сербії та Польщі. Матч між ними закінчився раніше, ніж наш, серби здобули перемогу з рахунком 2:1. Щоб виходити на перше місце, «синьо-жовтим» треба було вигравати з різницею в два м’ячі і більше.

І вони спокійно справилися з цим завданням. Вже на 11 секунді м’яч зусиллями Шотурми побував у бельгійській сітці. Як виявилося, це був тільки початок голепаду. М’ячі забивалися і ногами, і головою, і після кутових, і після штрафних, і здалеку, і з лінії у порожні ворота…

Настрій наших зашкалював, вигризалися всі м’ячі. Бельгійці тільки й зуміли, що забити по голу в кожному таймі, дублем відзначився Ель-Фекірі. В нас відзначився тричі Абакшин та двічі Педяш, ще по голу забили Шотурма, Мельник, Швед, Корсун та Фаренюк.

В другому таймі господарі перешли на гру в п’ять польових, що в підсумку дозволило пропустити «тільки» десять голів.

Перше місце після першого туру здобуто, тепер треба закріпити успіх. Наступна гра – 20 вересня проти Польщі. З групи напряму вийде на чемпіонат світу переможець, а чотири кращих других команди гратимуть в плей-оф.

Відбір на ЧС-2024 з футзалу. Елітний раунд.

Бельгія – Україна – 2:10.

 Ель-Фекірі, 12, 36 – Шотурма, 1, Педяш, 10, 23, Швед, 10, Мельник, 13, Абакшин, 14, 19, 20, Корсун, 26, Фаренюк, 39.

 Бейл, 32.

Бельгія: Вранкен – Ах. Сабабті, Грельо, Діллін, Уаді – Ідріссі, Аб. Сабабті, Каддурі, Аднан, Лпмсайя, Ель-Факірі, Дабі-Реда, Вален, Бейл.

Україна: Ципун, Швед, Фаренюк, Корсун, Шотурма – Савенко, Мельник, Жук, Чернявський, Абакшин, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.

«Беллехейде» (Роздал, Бельгія).

БЕЛЬГІЯ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *