Нагороди броварських боксерів на чемпіонаті Балкан серед еліти

В болгарському місті Албена з 25 вересня по 3 жовтня відбулися двобої чемпіонату Балкан серед еліти. В чемпіонаті взяли участь боксери з 15 країн. Оскільки цей відкритий чемпіонат розглядався, як один з етапів відбору на ліцензійні олімпійські турніри, що пройдуть в лютому та травні наступного року, то суперництво було дуже гострим у всіх вагових категоріях.

В складі команди України були представлені три вихованця Броварської школи боксу: Денис Біленький (вага-48 кг), Алі Дагли (63) та Інна Супруненко (54кг). Алі Дагли дійшов до ½ фіналу, де він  поступився спортсмену із Молдови  і став «бронзовим» призером змагань.

Вихованка СК «Світ боксу» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради) Інна Супруненко вдало провела попередні бої й у фіналі зустрілася із Євгенією Ангел із Румунії. У впертій боротьбі представниця Броварської громади поступилася і стала «срібним» призером чемпіонату Балкан.

Таким чином в доробку броварських боксерів «срібло» Інни Супруненко та «бронза» Алі Дагли!

Вітаємо броварських боксерів, їх наставників  та бажаємо подальших успіхів!