Збірна України з гандболу повторила свою найбільшу поразку в історії у матчі жіночого ЧС-2023 з Нідерландами

“Синьо-жовті” опустилися на останнє місце в таблиці основного раунду.

Збірна України в другому матчі основного раунду ЧС-2023 з гандболу серед жінок поступилася Нідерландам — 21:40.

Подолавши попередню частину чемпіонату завдяки вирішальній перемозі над Казахстаном, “синьо-жовті” вже на старті основної стадії втратили шанси на місце у плей-оф. Поразка від Чехії (23:30) означала, що збірна не проб’ється до двійки найсильніших команд своєї групи.

Україна достроково втратила шанси на вихід у плей-оф жіного чемпіонату світу з гандболу

Нідерландки ж натомість досі не втрачали очок на турнірі — максимальні чотири перемоги. Чемпіонки 2019 року в разі перемоги або нічиєї ставали одноосібними лідерками групи після поразки іспанок від Чехії (22:30).

Як пройшов матч?

• Після обміну голами на старті зустрічі Нідерланди захопили переконливе лідерство в матчі. На екваторі тайму різниця сягнула п’яти голів, до перерви — 11.
  • До фінальної сирени “синьо-жовті” пропустили ще 21 гол, зокрема й кидок Лойс Аббінг за лічені секунди до кінця — 21:40. Україна відтак повторила свою найбільшу поразку в історії офіційних матчів з відставанням у 19 м’ячів (18:37 проти Ісландії 2011 року).
  • Найрезультативнішою гандболісткою українок стала Мілана Шукаль — п’ять результативних кидків. Ще три голи додала Мар’яна Маркевич.

ЧС-2023. Основний раунд. Другий тур

Україна — Нідерланди — 21:40 (8:19)

Українки після поразки опустилися на останнє, четверте місце в таблиці. Інший аутсайдер групи Аргентина випереджає “синьо-жовтих” за кращою різницею голів.

Четверта група. Турнірна таблиця

1. Нідерланди — 8 очок (4 матчі), +55 (різниця голів)
  2. Іспанія — 6 (4), +13
  3. Чехія — 6 (4), +11
  4. Бразилія — 4 (4), +19
  5. Аргентина — 0 (4), -45
  6. Україна — 0 (4), -53

Україна завершуватиме турнір матчем аутсайдерок з Аргентиною в неділю, 10 грудня. Початок зустрічі — о 13:00 за київським часом.