Двадцять українців виступили у перший день Юнацької Зимової Олімпіади-2024: усі результати

Перший офіційний змагальний день Зимової Юнацької Олімпіади-2024 – один з найбільш насичених днів у програмі Ігор загалом. Одразу десять комплектів медалей було розіграно, а участь у змаганнях з п’яти різних видів спорту взяли 20 спортсменів з України.

Боролися за нагороди українці у санному спорті, стрибках з трампліна, біатлоні, шорттреку та сноубордингу.

Найкращий результат на фініші за позицією показали юнаки у двомісних санах – Максим Муц та Андрій Панчук. Вони фінішували сьомими з 11-ти учасників. Після першої спроби Муц / Панчук були на восьмій позиції, але змогли піднятися на одне місце вище.

У біатлоні в індивідуальних гонках найкращий результат серед українців показала Аліна Хміль – вона 11-та в гонці серед дівчат. У хлопців жодного фінішу у топ-15, а найкращим став Дмитро Крюков.

У топ-20 фінішували дві санкарки в одиночному розряді, а в стрибках з трампліна – усі фініші українців у третьому десятку. У шорттреку та сноубордкросі представники України до фіналів дисциплін не пройшли.

• Сноубордкрос, юнаки: Іван Івчатов – виліт у кваліфікації

У другий змагальний день Україна буде представлена в трьох видах спорту – біатлоні, шорттреку та санному спорті.

Усього в перший змагальний день Юнацької Олімпіади-2024 медалі виграли представники 18 різних країн. Лідером медального заліку є Франція – єдина збірна, що виграла два “золота”. Також французи є лідерами за загальною кількістю медалей – чотири.

Медальний залік Зимової Юнацької Олімпіади (після першого дня)

1. Франція – 2 “золота” + 1 “срібло” + 1 “бронза”