Броварський МФК «Авалон» зіграв у Луцьку в нічию

У суботу, 20 січня, броварський МФК «Авалон» в рамках третього попереднього раунду Кубка України з футзалу у Луцьку зустрічався з місцевим «Любартом».

Від початку гра була рівною та сповненою щільної, подекуди, брутальної боротьби. Доходило до емоцій. Після кількох хвилин обміну гостротою, гості відкрили рахунок. Сергій Степаненко потужно та несподівано пробив з далекої відстані. Горнік з пострілом справився, проте першим на добиванні був Олександр Карбула – 0:1.

Події на паркеті продовжили розвиватися за схожим сценарієм. І одні, і інші мали нагоди, але не або точності, або ворота рятували голкіпери. В підсумку наприкінці тайму лучани таки відновили паритет. Михайло Запорожець розпочав контратаку, вивів на ударну позицію Кузьмича, проте з його «гарматою» справився воротар. На щастя для місцевих вболівальників, юний Станіслав Шклярук додав кулястого у сітку – 1:1.

В другій половині матчу швидкості уповільнилися. Проте моменти були і немало, але підводила рееалізаціяю

У підсумку матч так і завершили – 1:1.

Переможця буде визначено у матчі-відповіді в Броварах 27 січня.