Два українці виступили у шостий день Зимової Юнацької Олімпіади-2024: результати

У корейському Канвоні завершився шостий день Зимової Юнацької Олімпіади-2024. У четвер, 25 січня, на турнірі відбулися змагання з шести видів спорту.

Україна була представлена лише в одному виді спорту: в гірськолижному слаломі виступали 16-річна Марія Сорокманюк та 17-річний Олександр Пацаган. Учасники мали виконати по два проїзди — перемагали спортсмени з найкращим сумарним часом.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Дивіться наживо трансляції на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

У жіночому турнірі Сорокманюк програла лідерці більше 11 секунд і посіла 49-те місце. Другу спробу українка не завершила, не пройшовши до підсумкового заліку.

У чоловічому турнірі Олександр Пацаган був 46-м після першої спроби із відставанням у сім секунд від першого місця. У другому проїзді він став 33-м та піднявся за підсумкове 32-ге місце у фінішному протоколі.

Результати України за день Зимової Юнацької Олімпіади: 25 січня

• Гірськолижний слалом, дівчата: Марія Сорокманюк — не завершила другий проїзд
  • Гірськолижний слалом, юнаки: 32. Олександр Пацаган

Пацаган повторий свій найкращий результат у Канвоні: 32-м українець також був у комбінації. Сорокманюк у комбінації показала 33-й результат.

З двома нагородами збірна України опустилася на 22-ге місце в загальному медальному заліку Олімпіади-2024. В біатлоні “бронзу” спринту виграла Поліна Пуцко, а Ярослав Лавренюк показав другий час у скелетоні.

Найбільше нагород 25 січня — три медалі — здобули господарі змагань з Південної Кореї. Натомість одразу два “золота” відійшли представникам Великої Британії.

• 23. Нова Зеландія — 0 + 1 + 0 = 1

У сьомий день Олімпіади Україна змагатиметься в одному турнірі: Дмитро Перець і Юліана Кісіль виступлять у змішаному командному турнірі фристайлістів з парного могулу.