![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/athlete.fight_.club_1709542225557-1-600x360.jpeg)
Минулими вихідними в Києві відбувся представницький турнір з кікбоксингу – Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO – 2024 в усіх розділах та всіх вікових групах. За перемоги боролися майже 700 учасників з різних куточків нашої держави.
Вихованець броварського СК єдиноборств «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, президент ЗТУ Денис Вольський, тренер – Сергій Вольський), житель села Княжичі Броварської громади, Юхта Євген став чемпіоном Києва з кікбоксингу WAKO (розділ К-1) у своїй ваговій категорії 75кг, перемігши на турнірному шляху дуже сильних суперників.
Вітаємо Євгена та його наставників і бажаємо подальших успіхів!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/athlete.fight_.club_1709542225557-1.jpeg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/athlete.fight_.club_1709542225557.jpeg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-03_18-23-21-227.jpg)