Чергова нагорода броварської паралімпійки Олександри Кононової

Національна паралімпійська збірна команда з парабіатлону стала першою на чемпіонаті світу, який з 6 по 10 березня 2024 пройшов у місті Принц Джордж, Канада, і в якому взяли участь спортсмени з 11 країн світу.  Команду України представили 24 спортсмени, які вибороли 20 нагород: 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.

10 спортсменів національної збірної команди з зимових видів спорту вибороли високі нагороди чемпіонату світу, 6 із них мультимедалісти.

Серед призерів чемпіонату світу з парабіатлону і відома броварська спортсменка, багаторазова переможниця параолімпійських ігор Олександра Кононова, яка поповнила свою медальну колекцію «бронзовою» нагородою в гонці переслідування (клас стоячи)!

Далі команда України братиме  участь у фінальному етапі Кубку світу з лижних перегонів, який буде проходити також у м. Принц Джордж, Канада, у тому ж складі. Участь у змаганнях візьмуть спортсмени з 17 країн світу.

Вітаємо зимову параолімпійські збірну з потужним виступом та бажаємо і далі перемагати! Україна переможе!