Дали бій у Таллінні. Збірна України програла перший матч Естонії

Збірна України з гандболу провела перший матч з Естонією у рамках І етапу кваліфікації ЧС-2025. Поєдинок завершився на користь господарів.

Наша команда взяла курс на омолодження складу і підійшла до протистояння в Таллінні як андердог. У нинішньому поєднанні гандболісти збірної України на матчі ще не виходили, навіть товариські.

Зустріч розпочалася у рівній боротьбі, і команди обмінювалися результативними атаками. Естонці кидали переважно із центральної зони, а «синьо-жовті» ніяк не могли налагодити гру в обороні. На щастя, у нападі нашим багато вдавалося.

Перший ривок у матчі зуміли зробити українці, але їхню перевагу у три м’ячі господарі швидко нівелювали. Гра знову пішла м’яч у м’яч, а за 2 секунди до кінця першого тайму вдала атака естонців забезпечила їм «+2» перед перервою.

Друга половина зустрічі розпочалася з двох результативних атак у виконанні Турченка, який став найрезультативнішим гандболістом сьогоднішнього матчу. Але розвинути успіх не вдалося: естонці відповіли трьома точними кидками. Дуже багато проблем нашій обороні доставляв лідер господарів Яанімаа, який і сам влучно атакував, і ефектно асистував партнерам.

Надалі українці намагалися зрівняти результат, але їм лише вдавалося кілька разів скоротити рахунок до двох м’ячів. А максимальна різниця на користь Естонії складала «+5». Матч-відповідь команди проведуть у неділю, 17 березня.

Кваліфікація ЧС-2025. I етап. Перший матч.

Естонія – Україна – 32:29 (18:16)

Естонія: Отс, Віїткар (5), Яанімаа (11), Пріскус, Конт, Тоом (6), Кокс, Сеерманн, Ребане (3), Роосна, Пертелсон (1), Варік (5), Варул (1), Соїкка, Моргенсон, Тіммо

Україна: Чудинов, Котюк (2), Литвиненко (1), Близнюк, Савчук (1), Касай, Турченко (13), Редькін (2), Процюк, Панченко, Мельник, Онуфрієнко (1), Рагозін, Черкащенко (6), Осадчий, Сірик (3)

Арбітри: Іварс Цемавскіс, Едмундс Богдановс (обидва – Латвія)

«Kalevi Spordihall» (Таллінн, Естонія)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *