Повз чемпіонат світу. Збірна України з гандболу знову поступилася Естонії

Після програного першого матчу українцям для виходу далі в наступний етап відбору треба було або перемагати з різницею в мінімум чотири м’ячі, або з різницею в три м’ячі і сподіватися на воротарів у серії пенальті.

Проте з перших хвилин стало зрозуміло, що буде важко. Відразу встановилася різниця в мінус три м’ячі, яку героїчно вдалося ліквідувати тільки на кінець першого тайму. Розривали український захист досвідчені Тоом і Яанімаа, а в «синьо-жовтих» гравців з таким досвідом просто не було.

Після першого тайму, який закінчився з рахунком 18:18, були ще сподівання, але вони відразу знову почали танути. Тоом робив із захистом, що хотів, постійно збираючи на себе суперників і віддаючи результативні передачі партнерам. Як показала гра, якби вона дійшла до серії пенальті, хтозна, чи вдалося б її виграти, адже воротарі Чудінов і В’юнник практично зовсім не рятували, періодично пропускаючи і зовсім нескладні дальні кидки.

ФГУ

Коли за хвилин десять до кінця стала різниця мінус п’ять, все стало ясно. Гравцям теж передався цей настрій, вони атакували вже по інерції, а естонці солідно і впевнено довели матч до перемоги.

33:41 – естонці змагатимуться далі, для України відбір на чемпіонату світу завершений. Кращими в складах команд за версією організаторів стали Осадчий і Тоом.

Кваліфікація ЧС-2025. I етап. Другий матч (перший матч – 29:32).

Україна – Естонія – 33:41

Україна: Чудінов, В’юнник (1), Котюк (3), Литвиненко, Близнюк (1), Савчук (1), Касай (1), Турченко (3), Редькін (1), Процюк (4), Панченко, Мельник, Онуфрієнко (3), Рагозін (6), Черкащенко (3), Осадчий (5), Сірик (1)

Естонія: Віїткар, Яанімаа (4), Пріскус (1), Конт (1), Тоом (9), Кокс (7), Сеерманн, Ребане (3), Роосна (1), Партельсон (2), Варік (3), Варул (6), Соїкка (1), Моргенсон, Тіммо (3), Отс

«Alytaus Arena» (Алітус, Литва)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *