![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06548.jpg)
В неділю, 24 березня у Броварах і Вишгороді, відбулися півфіналі поєдинки чемпіонату Київщини з футзалу нового сезону. За підсумками яких й повинні були стати відомі футбольні колективи, які й складуть квартет фіналістів обласного чемпіонату з футзалу зразка 2024 року.
У Групі 2, матчі відбулися в спортивному комплексі КОСФК. Тут між собою зустрічалися: ФК «Скидка» (Ірпінь), минулорічний переможець чемпіонату області – МФК «Авалон» (Бровари), ФК «Рятувальник» (Бровари) та ФК «Бородянка».
Команди грали за коловою системою, коли кожен із учасників провів по три матчі, зустрічаючись один-з-одним. Так вже сталося, що суперники, за винятком, ФК «Бородянки», який більше виконував роль статиста і спостерігача, зібралися рівні за підбором виконавців і за своїми амбітними планами колективи. Кожен із них намагався будь-що довести супротивнику, що він сильніший і більш достойний за інших грати у фінальній стадії турніру, тому боротьба на паркеті була запеклою та безкомпромісною. Цікавий факт, що жодному із учасників квартету не вдалося уникнути «гіркоти поразок», а долю переможця зустрічей часто визначав один-єдиний забитий м’яч.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ:
- Авалон – Бородянка 4-2
- Рятувальник – Скидка 1-2
- Авалон – Рятувальник 1-2
- Скидка – Бородянка 7-0
- Авалон – Скидка 4-3
- Рятувальник – Бородянка 8-0
Після завершення останнього матчу між броварським «Рятувальником» та аутсайдером, ФК «Бородянка» склалася парадоксальна ситуація, коли три команди: ФК «Рятувальник» (Бровари), МФК «Авалон» (Бровари) та ФК « Скидка» (Ірпінь) мали в активі по шість набраних очок, тому оргкомітету довелося звертатися до положень Регламенту чемпіонату Київської області з футзалу, а потім ще й залучати фахівців.
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06469.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06480.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06547.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06548.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06559.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06560.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06562.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06585.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06605.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC06614.jpg)
Згідно Регламенту чемпіонату Київської області з футзалу, а саме пункт
2.Місця команд у групі визначаються за такими показниками, здобутими в усіх зустрічах
- – більша кількість набраних очок
- – переможець в особистій зустрічі
- – краща різниця забитих і пропущених м’ячів
- – більша кількість забитих м’ячів
Тому згідного його положенням турнірне становище команд виглядає наступним чином, а до фіналу потраплять два футбольні колективи, які зайняли перше і друге місця в групі. Ними стали – ФК «Рятувальник» (Бровари) (різниця забити і пропущених +8) та ФК «Скидка» (Ірпінь) (різниця забити і пропущених +7), які й боротимуться за перемогу у фінальній стадії.
А минулорічний чемпіон Київщини, броварський МФК «Авалон» (різниця забити і пропущених +2) – достроково складає свої повноваження.
Дякуємо командам за яскраву гру і ті незабутні хвилини та емоції,які вони нам подарували під час своїх виступів.
Суперниками броварського “Рятувальника” та ірпінської “Скидки” будуть ФК “Гатне” та ФК “Фортуна-Буча”. Ці чотири команди й розіграють 7 квітня, у Броварах, на базі СК КОСФК, долю чемпіонства сезону 2024 року!
Нагадуємо, що турнір організований комітетом з футзалу КОАФ і його очільником, першим заступником голови КОАФ Миколою Логвиним!
Перемога буде за нами! Все буде Україна!