Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років: представлення СДЮШОР з баскетболу-МОБІ

Цими вихідними в столичному Авангарді відбудеться перший Фінал чотирьох чемпіонату України ВЮБЛ – серед дівчат 2007-08 років народження.

Однією з команд учасниць буде столична СДЮШОР з баскетболу-МОБІ. Команда під керівництвом Марії Дубас виграла перший етап з чотирма перемогами в чотирьох іграх, і стала другою на другому етапі, одержавши 4 перемоги в 6 іграх.

У нас не обійшлось без втрат, адже деякі дівчата цього віку поїхали навчатись закордон, в США. У нас половина команди – це дівчата 2009 року народження. Це на рік, а то й два молодші за суперниць. Нам не вистачає ротації, адже небагато дівчат залишилось. Але навіть в такій ситуації дівчата молодці, вони пробились до Фіналу чотирьох”, – розповіла Марія Дубас в коментарі прес-службі ФБУ..

Попри 100% результат на першому етапі, столичній команді непросто дались матчі проти ще одного київського клубу КСЛ-07 – спершу перемога 72:60, а потім 66:60. На другому етапі була близька гра з хмельницьким ДЮСШ №1 Едельвейс 75:72 та дві поразки чемпіонкам минулого сезону Рівненщині-ОСДЮСШОР 53:57 та 51:70.

“У нас вийшли цікаві ігри зі столичним КСЛ та проти Рівненщини – в одному з матчів ми поступились 4 очками. Мої дівчата дуже згуртовано зіграли в цих матчах, що мені особисто дуже сподобалось.

Насправді, у КСЛ дуже хороша команда і за іншого формату при іграх зі всіма суперниками, то можливо в Фіналі чотирьох був би інших склад команд.

У нас ще була непроста гра з Хмельницьким за вихід в четвірку, але мені здалось, що ми десь недооцінили суперника в першому матчі, тому мінімально їх обіграли. На наступний день вже добились впевненої перемоги 82:44″.

За статистикою кращими виконавицями команди є Вікторія Анісімова, яка в середньому за матч робить 19.0 очок, 7.9 підбирань, 3.3 підбирань та 5.4 перехоплень, а також Катерина Коломієць, яка 2010 року народження, але проти старших суперниць набирає 16.0 очка, 10.4 підбирань, 3.0 передач та 4.7 перехоплень.

“Вікторія – капітан команди цього віку. Вона була зі мною в Латвії, коли ми вивозили дітей на початку повномасштабної війни. У неї сильні бійцівські якості, вона викликалась до збірної 2007 року, будучи на рік молодше. Вона мій надійний тил на майданчику.

Катерина Коломієць 2010 року народження і для неї ми просили спеціальний дозвіл виступати в цій категорії. Як бачите, вона тягне цей рівень. Вона дуже прогресує, дуже талановита. За цей рік вона дуже виросла і за зростом, і в майстерності. Вона дуже старається на тренуваннях, багато в неї бажання. Також викликається до збірної старшого для себе віку.

Ще хочу виділити Євгенію Мальченко, яка найстарша в команді і на неї я дуже розраховую. Є Альбіна Сазонова, яка вже теж має задатки лідера, вона декілька ігор витягнула на собі. Був матч, в якому вона зіграла 20 підбирань, хоча зріст у неї 165 см. Старанна дівчинка, яка дуже багато працює.

Взагалі хочеться виділити всю команду, у нас згуртований колектив. Так склалось, що через травми ми будемо на Фіналі чотирьох обмеженим складом, але ми не здамось, будемо битись до кінця”.

Говорячи про те, за рахунок чого команда може добитись результату у Фіналі чотирьох, Марія Дубас відзначає силу колективу і його єдність.

“Можемо досягти результату за рахунок впевненості в своїх діях. Дівчата багато чого вміють. Ну і згуртованість, якщо ми будемо одним механізмом, будемо один одному допомагати, то дівчатам під силу завоювати медалі.

Що для нас означатиме перемога в турнірі? Це буде надзвичайний результат з огляду на наші сьогоднішні умови. Я вже пишаюсь командою, що вони пробились до Фіналу чотирьох.

Так склалось, що команда 2007 року не зуміла десь себе реалізувати через пандемію, повномасштабну війну, більшість дівчат потрапляли до збірної цього віку. А тепер команда роз’їхалась. І якщо так станеться, що молодші дівчата виграють медаль будь-якого ґатунку, то це буде дуже круто”.

Календар матчів Фіналу чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 207-08 років народження

Субота, 20 квітня

15:00 КЗ ЗОДЮСШ ЗОШ (Запоріжжя) – СДЮШОР з баскетболу-МОБІ (Київ)
17:00 СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро) – Рівненщина-ОСДЮСШОР (Рівне)

Неділя, 21 квітня

11:00 Матч за 3 місце
13:00 Фінал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *