![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-21_15-03-00-870-1-640x360.jpg)
ФК «Щит-Калинівка», який існує вже більше десяти років, цього сезону отримав свій перший, такий довгоочікуваний трофей. Команда впевнено стала переможцем 1 ліги чемпіонату міста Бровари з футзалу сезону 2023/24 років за тур до завершення турніру. Минулих вихідних на гостини до команди та її друзів завітав почесний гість – перший заступник голови КОАФ, голова ГС Броварської районної асоціації футболу Микола Логвин. Він приїхав привітати дружній, футбольний колектив з успіхом і вручити омріяні нагороди чемпіонів – Кубок та медалі.
Крім того футболіст команди – Ігор Філоненко, був визнаний кращим гравцем 1 ліги і отримав спеціальну відзнаку.
Ще раз вітаємо всіх причетних до цього успіху, а саме – гравців, граючого тренера Сергія Кушку, офіційного представника Максима Грішина, який мабуть мріяв про це більше за всіх, друзів ФК «Щит-Калинівка», які були завжди поруч, Ігоря Васильовича Дрозда, який довгий час готував хлопців, голову Калинівської ТГ Вадима Булкота, який дуже допомагає в усіх справах та всіх мешканців громади!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а йти тільки вперед і надалі нас радувати перемогами на футбольних полях!
Перемога буде за нами! Все буде Україна!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439255134_1606128390166504_2718807126198901673_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439278422_1606128456833164_3953131170756261682_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439306524_1606128413499835_2723374292629383369_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439336686_1606128353499841_1992708902642441144_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-21_15-03-00-870.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-21_15-05-38-233.jpg)