![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/438087415_2547393602138319_6832464040792999928_n-675x360.jpg)
В місті Полтава відбувся чемпіонат України з шахів (класичні, швидка гра та бліц) серед юнаків та дівчат віком до 14 років. В складі збірної Київської області були представлені вихованці відділення шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Семен Гребенюк) – 1 розрядниця Гончаренко Анастасія та кандидат в майстри спорту України Пільчук Артем. Дуже сильний склад учасників і велика конкуренція не завадила юним броварським шахістам показати гарні результати.
У підсумку Гончаренко Анастасія виборола срібну медаль в швидких шахах, а Артем Пільчук відзначився в блискавичній грі та посів 3 місце!
Броварчани мали шанси на медалі і в інших дисциплінах, але трохи не вистачило сил на фініші, і тому вони зупинились біля п’єдесталу.
Вітаємо броварських майстрів шахівниць та їх наставника і бажаємо нових успіхів!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/438119559_2547390802138599_242638229367620998_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/438754961_2547390738805272_4892933365284079139_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/438903524_2547390902138589_4230358050115417692_n.jpg)