![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/1717942854337502-675x360.jpg)
Минулих вихідних в місті – герої Ірпінь відбувся Кубок України з бойового самбо в розділі «Про-Фул» серед різних вікових груп. В ньому взяли участь і успішно виступили кращі вихованці броварського спортивного клубу «Воїн» (президент Олександр Кононов, тренери – Андрій Солонець та Давид Оганов).
За перемоги у своїх вікових групах та вагових категоріях змагалися понад 300 бійців з різних регіонів України.
Привітати учасників Кубку завітали поважні гості:
Дмитро Серебрянський – виконувач обов’язки ректора Державного податкового університету, Ігор Малинський – голова Відділення НОК України в Київській області, Олександр Стеценко – голова департаменту неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, Ельхан Велієв – президент федерації бойового самбо України та інші.
Броварські «воїни» виступили за принципом – «не числом, а вмінням та майстерністю». З міста – героя вони привезли додому три нагороди найвищого ґатунку! Просто молодці!
Нагороди СК «Воїн» (президент Олександр Кононов, ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради):
- Рудько Олександр – 1 місце 🥇 (тренер: Солонець Андрій)
- Ільясова Мілана – 2 місце 🥈 (тренер: Кононов Олександр)
- Мороз Олексій – 2 місце 🥈 (тренер: Оганов Давид)
Вітаємо вихованців броварського СК «Воїн» та бажаємо нових спортивних звитяг та успіхів! Все буде Україна!
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448118743_18059607046608286_624532315266978851_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448121710_18059607055608286_7958076829115114531_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448123938_18059607064608286_7192143654088801891_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448126679_961311872666752_7836358709550908762_n-1.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448179303_18059607073608286_2624680437196329008_n.jpg)
![](https://brovarysport.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/VOIN.jpg)