ФК “Щит-Калинівка” розпочинає з перемоги

В неділю, 25 серпня. в рамках ІІ етапу Відкритої першості Броварського  району з футболу, ФК «Щит-Калинівка»  приймав вдома броварський ФК «Імпульс». Цей матч розпочав матчі ІІ етапу, коли команди за підсумками І вже розділені на вищу та І ліги. Матч був дуже нервовим та напруженим. Гравці, а часом і тренери, дуже неоднорідно реагували на хід поєдинку, тому арбітру матчу доводилося їх заспокоювати. Вже на самому початку гри, за порушенням правил у штрафній броварчан, було призначено 11-метровий   у їх ворота. На жаль для господарів, їх гравець, який його виконував, був неточним. Загалом в першому таймі гра проходила досить рівно, за переваги ФК «Щит-Калинівки», футболісти якого більше і гостріше атакували, але їм не «фартило» у завершальній стадії атаки. Гравці «Імпульсу»  більше грали на контратаках, намагаючись підловити суперника на помилках, але надійно грав захист і воротар господарів. При рахунку – 0:0, команди – учасниці зустрічі пішли на перерву.

В другій 45-хвилинці, на перших хвилинах «калинівці» заробляють кутовий. Перша подача була не дуже вдалою, а в повторній, на вістрі опинився нев’янучий ветеран Андрій Герасименко, який зумів направити м’яч у сітку воріт суперника. Він же в середині другого тайму «Гера» подвоює перевагу свої команди. Мабуть 2:0 на табло трохи заспокоїло «калинівців» і вони дозволили «імпульсівцям», які грали вдесятьох, так як їх гравець за грубу гру був вимушений покинути межі поля, перехопити ініціативу. І вони скористались цим, зумівши скоротити відставання до мінімуму – 1:2. Але все ж таки останнє слово було за господарями. Остаточну крапку поставив вихованець  калинівського  футболу Владислав Новіков. 3:1 – ФК «Щит-Калинівка» розпочинає з перемоги, показавши достойну гру! Вітаємо тренера команди Сергія Кушку, офіційного представника Максима Грішина та всіх гравців! Бажаємо команді не зупинятись і йти далі! Тільки вперед! До перемоги!