139 російських спортсменів візьмуть участь в Універсіаді у нейтральному статусі

Міністр спорту РФ та голова Олімпійського комітету Росії Михайло Дегтярьов повідомив, що 139 російських спортсменів візьмуть участь в Універсіаді.

Його слова наводить пропагандистське видання ТАСС.

«Російські спортсмени не брали участь у Всесвітніх універсіадах з 2019 року, так що наше повернення, нехай і в обмеженому форматі, – це в будь-якому випадку хороший знак. Від нас до Німеччини відправиться велика команда – 139 російських спортсменів у 9 видах спорту: веслувальний спорт, дзюдо, настільний теніс, плавання, стрибки у воду, стрільба з лука, теніс, тхеквондо та фехтування.

Переконаний, що хлопці виступлять чудово у своїх видах, і ніхто не зможе проігнорувати той факт, що всі їхні медалі вирушать саме до Росії, хоча вони виступатимуть під прапором Міжнародної федерації університетського спорту, – сказав Дегтярьов.

При цьому російським спортсменам дозволили брати участь у параді відкриття Універсіади у Німеччині. Міжнародний олімпійський комітет рік тому на Олімпіаді в Парижі заборонив нейтральним спортсменам із Росії та Білорусії брати участь у параді на церемонії відкриття Ігор.

Універсіада пройде з 16 по 27 липня 2025 року в німецьких Берліні, Ессені, Берліні, Дуйсбурзі, Хагені та Мюльхайм-ан-дер-Рурі.

Детальніше на ua.tribuna.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *