Розчулилися навіть найстриманіші: Усик за запрошенням Ващука відвідав військових у медцентрі Нацгвардії

Легенда київського Динамо Владислав Ващук розповів про те, як абсолютний чемпіон світу з боксу в надважкій вазі Олександр Усик (24-0, 15 КО) відвідав медичний центр Національної гвардії України.

Джерело – ЧЕМПІОН

Цією історією 50-річний українець поділився у соцмережах.

Усик завітав до медичного центру Нацгвардії за запрошенням саме Ващука. Боксер приїхав, щоб “підтримати, надихнути та особисто висловити вдячність кожному, хто тримав і тримає стрій”.

“Днями у медичному центрі Національної гвардії України відбулася непересічна подія. До нацгвардійців, які проходять там реабілітацію, завітав мій друг – абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик.

Він відгукнувся на моє запрошення приїхати до військових – аби підтримати, надихнути та особисто висловити вдячність кожному, хто тримав і тримає стрій. Присутність людини, яка досягла найвищих вершин у спорті, але не стоїть осторонь війни, – це потужне свідчення для наших воїнів: їхня боротьба має значення, і підтримка – поруч.

Такі зустрічі зміцнюють моральний дух, додають сили й дарують відчуття справжньої згуртованості.
Його людяність і відкритість розчулювали навіть найстриманіших. Розмова з сильним духом українцем, який знає, що таке боротьба й виснажлива праця, – по-справжньому надихає.

Ми поспілкувалися з військовослужбовцями, які відновлюють сили після бойових дій. У кожному – вражаюча стійкість і характер. Це відчувалося і в запитаннях, які вони ставили чемпіонові, і в особистих історіях, якими ділилися. Було багато щирості, навіть гумору – попри складні пережиті події.

Олександр уважно слухав, підтримував та ділився своїми життєвими правилами, які допомагають йому досягати перемоги. Дякував за службу й бажав якнайшвидшого одужання. 

Я вдячний Олександрові за те, що поділився незламним духом переможця. Ця зустріч доводить, що сила України – в єдності її народу”, – написав Ващук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *