21–28 лютого відбувся віртуальний чемпіонат світу з академічного веслування у приміщенні на ергометрах — World Rowing Indoor Championships.
Змагання були започатковані під час пандемії COVID-19 і з того часу успішно проводяться щороку. Атлети змагаються, перебуваючи на своїх домашніх базах по всьому світу, підключаючи електронні табло ергометрів Concept2 до спільної онлайн-мережі.
Вже кілька років поспіль у турнірі бере участь броварська веслувальниця Анастасія Козир. Цьогоріч спортсменка спробувала себе в нових видах програми й здобула перемогу в одному з них.
Анастасія стала найкращою серед жінок легкої ваги у віковій категорії 21–22 роки у веслуванні на 1 хвилину, подолавши за цей час 316 метрів.
Також вона випробувала свої сили у змішаній естафеті на 1000 м серед молоді до 23 років разом з Андрієм Карнасюком. Українська команда посіла 5 місце.
Щиро вітаємо Анастасію з перемогою та бажаємо нових спортивних звершень!

