
У тяжкій боротьбі з суперниками спортсмен подолав штангу вагою у 237,5 кг та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.
Днями у Києві відбувся Чемпіонат України UPC, з пауерліфтингу та окремих вправ, де прийняли участь 225 спортсменів зі всієї країни. Наш поліцейський не залишився осторонь та прийняв участь.
Старший лейтенант поліції Микола Янушев з Київщини змагався у вправі “тяга” у ваговій категорії до 75 кг. У своїй категорії спортсмен посів перше місце та виборов срібло у абсолютній першості.
Правоохоронець займає посаду заступника начальника ізолятору тимчасового тримання № 1 та постійно вдосконалює себе, подаючи приклад і мотивацію колегам.
Наступна «сходинка» поліцейського – здобути перемогу на Чемпіонаті Європи.
Поліція Київщини щиро вітає Миколу із новою спортивною перемогою! Бажаємо легкої штанги та найвищих сходинок п’єдесталу, нехай вага підкоряється нашому спортсмену!
https://kv.npu.gov.ua/…/policzejskij-kijivshhini-viborov-p…/