Друге загальнокомандне місце вихованців СК «Сокіл» на чемпіонаті Київщини з рукопашного бою

Нещодавно селище Іванків приймало чемпіонат Київської області з рукопашного бою. В турнірі взяли участь більш ніж 120 спортсменів віком від 7 до 15 років. Бровари представляли вихованці СК «Сокіл», які дуже вдало провели всі бої і в підсумку, поступившись лише пару балами, посіли 2-е загальнокомандне місце серед команд учасниць.

Чемпіони та призери  змагань:

8-9 років

• Павлік Павло – 1 місце (тренер Рибалко Олександр)
  • Тритиниченко Назар – 3 місце (тренер Рибалко Олександр)
  • Мальков Владислав – 3 місце (тренер Рибалко Олександр)
  • Макаренков Данило – 2 місце (тренер Лисенко Андрій)
  • Ахметов Артур – 3 місце тренер (Горобінський Олександр)
  • Больба Микола – 2 місце тренер (Горобінський Олександр)
  • Богаченко Кіріл – 3 місце тренер (Горобінський Олександр)
  • Тепляков Олександр – 3 місце тренер (Горобінський Олександр)
  • Фомін Гліб – 2 місце тренер (Горобінський Олександр)
  • Гребельник Ростислав – 1 місце в своїй категорії. Крім того він отримав спеціальну відзнаку-  Кубок за кращу техніку (тренер Горобінський Олександр)

10-11 років

• Мироненко Владислав – 1 місце тренер (Рибалко Олександр)
  • Фомін Єгор – 1 місце + Кубок за кращу техніку – тренер (Горобінський Олександр)
  • Захаров Марк – 1 місце + Кубок за кращу техніку – тренер (Горобінський Олександр)
  • Руденко Назар – 2 місце тренер (Горобінський Олександр)
  • Домашенко Кирило – 2 місце тренер (Горобінський Олександр)

Аскєров Ізмір – 3 місце тренер (Горобінський Олександр)

14-15 років

• Коваленко Микола, який став переможцем чемпіонату, дуже яскраво провів поєдинки в двох вагових категорій, виборов 1 місце та був нагороджений Кубком за волю до перемоги.
  • Пінчук Кирило – 2 місце тренер Горобінський Олександр.

Слід також згадати знакову подію для вихованців президента СК «Сокіл» Олександра Горобінського, старші спортсмени, володарі 3-кю пройшли іспит суддів – початківців з рукопашного бою та навчання з надання першої медичної допомоги. За підсумками змагань, де юні рефері якісно продемонстрували на практиці теоретичні знання, було вручено сертифікати відповідних ступенів. Вітаємо Пінчука Кирила, Короля Владислава та Кондратюка Дениса!

За результатами чемпіонату Київщини буде сформована збріна області.