Броварський спортивний клуб «Колізей» запрошує

Броварський спортивний клуб «Колізей» розпочав свою діяльність у 2010 році, але офіційно зареєстрований в лютому 2018 року. Засновником, президентом і старшим тренером клубу є Олександр Васюк, тренер вищої категорії, Майстер спорту України міжнародного класу з хортингу. Олександр Васюк вже протягом тривало часу працює в Міністерстві культури, молоді і спорту України. Протягом  цього часу свого існування було підготовлено цілий ряд спортсменів, які мають звання Майстра спорту України (Олександра Грицаєнко) та кандидатів в майстри спорту: Дмитро Саміляка, Кирило Мельниченко, Владислав Субботовський, Дмитро Колісниченко, Владислав Сидоренко.

Крім них існує цілий ряд спортсменів, які ставали переможцями і призерами різноманітних турнірів і змагань самого високого рівня, як на Міжнародній так і  Всеукраїнській аренах:

  1. Іван Дерев’янко – багаторазовий чемпіон Київської області, чемпіон України, чемпіон Європи (м.Даугавпілс, Латвія)
  2. Дмитро Каплаух – (багаторазовий призер чемпіонатів Київської області, призер чемпіонату України)
  3. Анна Литвинчук – (багаторазовий призер чемпіонатів Київської області, призер чемпіонату України)
  4. Святослав Сенько – (багаторазовий чемпіон Київської області, призер чемпіонату України)
  5. Максим Бєлоног – (багаторазовий чемпіон Київської області, призер чемпіонату України)
  6. Кирило Шокуров – (багаторазовий чемпіон Київської області, призер чемпіонату України)
  7. Кирило Шарак – (багаторазовий переможець обласних змагань та призер чемпіонату України)

Всі вони наполегливо і цілеспрямовано тренуються і є прикладом для інших вихованців клубу. Велика увага в БСК «Колізей» приділяється національно-патріотичній роботі, адже хортинг – це національний вид спорту, який створений на основі традиційних українських систем самооборони і спрямований на виховання в підростаючого покоління справжнього козацького духу.

БСК «КОЛІЗЕЙ» проводить і приймає участь у  різноманітних спортивних заходах в Україні (змагання місцевих, обласних, всеукраїнських та міжнародних масштабів), різні спортивні національно-патріотичні фестивалі, показові виступи, навчально-тренувальні збори.

БСК “КОЛІЗЕЙ” проводить набір і готує спортсменів від 4 років.

Тренування проходять на базі школи №9 м.Бровари (пн,ср,пт 18:30-20:00) та на вул.Білодубравна 14 (підвальне приміщення)(р-н Пекарня) (пн,ср,пт 20:30-22:00)

Подiлитись::


Author: IgarLuch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *