Здобутки броварських майстрів хортингу на змаганнях в Мелітополі

5 – 7 листопада, в    палаці спорту ДЮСШ-3 міста Мелітополь, було гаряче. Тут відбувся Чемпіонат України серед кадетів, юніорів та дорослих з хортингу в розділі «двобій» та Всеукраїнський турнір на призи «FITOFAN_CUP» в якому змагалися в ньому діти від 8 до 13 років з усіх куточків України.

 Багато було емоцій, але і переможці, і переможені, як і належить представникам хортингу, свої поєдинки проводили з  честю. Учасники отримали призи та подарунки від організаторів, а трійка найкращих команд – грошові винагороди.

В загальнокомандному заліку спортсмени Київщини зайняли третє місце. В складі збірної були представлені вихованці броварських спортивних клубів «Воїн» (президент Олександр Кононов) та «Хортинг-Бровари» (президент Володимир Шевчук), який внесли свій посильний вклад у результат Київщини.

Результати виступів:

СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради)

Чемпіонат України серед кадетів та дорослих з хортингу в розділі «двобій»

Оганов Давід – 1 місце;

Бочко Богдан – 2 місце;

Засенко Яков – 3 місце.

Всеукраїнський турнір «Fitofan cup» з хортингу серед дітей в розділі «сутичка»

Ковков Роман – 1 місце;

Кисленко Максим – 2 місце;

Побережник Владислав – 2 місце;

Кисленко Віталій – 3 місце.

В розділі «показовий виступ» на чемпіонаті України не було рівних ветерану хортингу, президенту СК «Хортинг-Бровари» Володимиру Степановичу Шевчуку, який у віковій групі 18+ став чемпіоном в особистому заліку!

Вітаємо та бажаємо успіхів!

ВІДКРИТТЯ ТУРНІРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *