Збірна Сербії вивісила у себе в роздягальні скандальний банер, який також з’явився і на трибунах в матчі проти Бразилії.
Збірна Сербії вивісила у себе в роздягальні скандальний банер, який також з’явився і на трибунах в матчі проти Бразилії.
На ньому зображена територія Сербії, але з частиною чужої країни – Косово. Серби не визнають незалежність цієї держави. Футбольна федерація Косово надіслали скаргу ФІФА, яка вже висунула звинувачення провокаторам, повідомляє APnews.
“Ганебні зображення з роздягальні збірної Сербії. На них зображено ненависницьке, ксенофобне та геноцидальне послання до Косова. Використовується для цього тло футбольного чемпіонату світу. Ми очікуємо на конкретні дії з боку ФІФА. Враховуючи той факт, що Косово є повноцінним членом ФІФА та УЄФА”, – заявив міністр культури, молоді та спорту Косова Хайрулла Чеку.
Нагадаємо, що Сербія поступилася Бразилії з рахунком 0:2. Наступний поєдинок команда проведе проти Камеруну. Матч відбудеться 28 листопада о 12:00.
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | |||||
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 31 | ||||||
Copyright © 2026 Броварський спорт