Третє командне і 8 медалей – доробок збірної Київщини на легкоатлетичній першості країни

Багатим на змагання виявився минулий легкоатлетичний вікенд.

Кам’янець-Подільський приймав зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань, про що ми повідомляли раніше.

В цій публікації мова піде про чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., який відбувався в Києві.

Команда Київської області, представлена 45 спортсменами, посіла ІІІ місце серед 24 команд областей України та виборола вісім нагород – дві золотих, одну срібну і п’ять бронзових.

Артем Набок (Бориспільська ДЮСШ) – чемпіон України з бігу на 3000 м та віце-чемпіон з бігу на 1500 з перешкодами

Андрій Посполіта (БСФК) виборов золоту нагороду зі стрибків з жердиною – 3.20 м.

Тимофій  Подобєд (Таращанська ДЮСШ) – бронзовий призер з бігу на 1500 м з перешкодами.

Назарій Хижняк (Таращанська ДЮСШ) виборов бронзову нагороду зі спортивної ходьби 3000 м.

Єлизавета Моторна (КОЛФКС, Біла Церква) посіла ІІІ місце з бігу на 400 м.

Олександр Отвіновський (ДЮСШ “Олімп”, Біла Церква) – бронзовий призер з бігу на 1500 м.

Естафетна команда юнаків у складі представників КЗ КОР “КОЛФКС”(Жука Олексія, Лісняка Артема, Камінського Олександра та Кузьменчука Дмитра), вибороли бронзові нагороди.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!