Вона стала першою українською спортсменкою, яка знялася у відвертій фотосесії для Playboy

Дворазова чемпіонка світу з легкої атлетики Жанна Блок (Пінтусевич – дівоче прізвище) стала першою українською спортсменкою, яка знялася для знаменитого журналу Playboy.

Джерело – https://champion.com.ua/

Чому вибір редакції американського журналу припав на українку – достеменно невідомо. Може бути, тому що на носі були Олімпійські ігри в Афінах-2004, а Жанна була однією з головних конкуренток Меріон Джонс, на той момент справжньої зірки в США та світі. Тим більше. завдяки своєму американському чоловікові українка вже жила в Маямі (чоловік паралельно був її менеджером).

Пинтусевич-Блок (Тарнопольская) Жанна Юрьевна - MEMORYON

Мої сумніви розвіяв пристойний гонорар, який я отримала за цю фотосесії, – розповідала Жанна Максиму Розенко в один зі своїх приїздів до Києва. – В іншому випадку навряд чи б в квітні, в розпал підготовки до Олімпіади летіла через всю країну в Лос-Анджелес на зйомки. Вони мені не дуже сподобалися. В першу чергу, своєю тривалістю. В один з моментів почало здаватися, що фотосесія не закінчитися ніколи – зйомки тривали близько 12 годин. Знімала ціла команда з 8 чоловік. Зате самі фото мені дуже сподобалися.

 

Особиста справа:

Жанна Блок народилася 6 липня 1972 року у місті Ніжин Чернігівської області. Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Дворазова чемпіонка світу – (1997, 2001). Фіналістка Олімпійських ігор в Атланті-1996 і Сіднеї-2000. Учасниця Олімпійських ігор в Афінах-2004.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *